![](https://1.bp.blogspot.com/-QhSlCXk_vCk/W1XOaDITJuI/AAAAAAAAG-s/JDztSxm_3zIXQ8xFGZD8ZBxMubvmLTB-ACLcBGAs/s400/37597922_2182155178479168_816642702249558016_n.jpg) |
Μάγγος Θανάσης |
Το Σάββατο 21 και την Κυριακή 22 Ιουλίου πραγματοποιήθηκε το Zagori Race. Για το Σύλλογο Μαραθωνοδρόμων Νομού Λάρισας έλαβε μέρος και τερμάτισε επιτυχώς στον αγώνα των 80χλμ ο αθλητής Έξαρχος Θανάσης.
Στα 44χλμ τερμάτισε ο αθλητής Ωραιόπουλος Χρήστος.
Στα 21χλμ τερμάτισαν οι Μάγγος Αθανάσιος (3ος στην ηλικιακή κατηγορία), Δημάκης Δημήτριος, Τρικαλιώτης Γιώργος και Θυμούλιας Αλέξανδρος.
![](https://4.bp.blogspot.com/-WeLVPUI_--w/W1XOaXf2O-I/AAAAAAAAG-w/bsvU-aVx8oA2PmT0nNknK5u3OlfT1bMYgCLcBGAs/s400/37635887_2261851923841572_7082660839315996672_n.jpg) |
Ωραιόπουλος Χρήστος |
Και στα 10χλμ τερμάτισαν οι Σακκά Χρυσαυγή, Χαράλαμπος Αποστολάκης, Μάγγος Κων/νος και Μπαλαμώτη Άννα.
![](https://1.bp.blogspot.com/-_ULFDi-0M4w/W1mbj7Pk6bI/AAAAAAAAG_o/WD95bAUbPJc4lFAEXCT8QqHh_ri9tNWUwCLcBGAs/s400/37743885_2185067741521245_5383603345028022272_n.jpg) |
Μάγγος Κώστας |
![](https://3.bp.blogspot.com/-fEik_u_nrF0/W1XNczXni_I/AAAAAAAAG-g/tdsg5uylW2kAyUyjJ6UmsvHOv_e1nb2JACLcBGAs/s400/37588647_10156538059494181_5625340017300733952_o.jpg) |
Μπαλαμώτη Άννα, Δημάκης Δημήτρης και Τρικαλιώτης Γιώργος |
![](https://1.bp.blogspot.com/-63wr6EyjAFg/W1W443UnVjI/AAAAAAAAG-M/t6QiLiqf0zAM-0kGnNYgcOVE-DTb8KrOACLcBGAs/s400/37597141_10213999449714177_2930709954203484160_n.jpg) |
Παρίσης Γιώργος |
Την Κυριακή 22 Ιουλίου πραγματοποιήθηκε ο αγώνας 10 και 5 χλμ με την ονομασία Rueckenwindlau στη Γερμανία. Για το Σύλλογο Μαραθωνοδρόμων Νομού Λάρισας έλαβε μέρος και τερμάτισε επιτυχώς στον αγώνα των 10 χλμ ο αθλητής Παρίσης Γιώργος.
![](https://1.bp.blogspot.com/-EIcvJncCQiI/W1msOHRl00I/AAAAAAAAG_0/2MZy3kinjjABbOoX6-d0XdIC8wKb-MAfQCLcBGAs/s400/1532589897296_FUE18MA038144%2B%2528Medium%2529.jpeg) |
Σβάρνας Γιώργος |
Επίσης σε ένα ακόμα αγώνα στη Γερμανία, συγκεκριμένα στο μαραθώνιο Königsschlösser Romantik Marathon στη Βαυαρία έλαβε μέρος και τερμάτισε επιτυχώς ο Σβάρνας Γιώργος.
![](https://1.bp.blogspot.com/-LkL5-gqJfbU/W1W5DbM9F1I/AAAAAAAAG-Q/-7hGal0Uff0TWien2ffU3isXqlheOgsQQCLcBGAs/s400/37587405_10213557548795951_4592100469341421568_n.jpg) |
Χασιώτη Φανή |
Επίσης, στη Ροδόπη πραγματοποιήθηκε το Haidou trail Party 24χλμ+1400. Για το Σύλλογο Μαραθωνοδρόμων Νομού Λάρισας έλαβε μέρος και τερμάτισε επιτυχώς η αθλήτρια του Συλλόγου Χασιώτη Φανή.