Υπενθυμίσουμε ότι, όπως έχει ανακοινωθεί, το λεωφορείο του Συλλόγου για Αθήνα θα αναχωρήσει το Σάββατο 12.11.2016 από το σούπερ μάρκετ ΑΒ Βασιλόπουλος στο ποτάμι στις 06:45.
Συνάντηση στις 06:30 το πρωί!
Στο λεωφορείο θα γίνει η εξόφληση του υπολοίπου για τη μετακίνηση και το ξενοδοχείο. Η μετακίνηση θα γίνει με δύο λεωφορεία και παρακαλούνται όλοι να είναι συνεπείς ώστε να μην υπάρξει καθυστέρηση.
Πρόγραμμα διήμερης αποστολής στον Αυθεντικό Μαραθώνιο Αθηνών
![](https://4.bp.blogspot.com/-1Sh8l_YN3tQ/UhmwRhd17sI/AAAAAAAAAbU/H4V50_iDVRo/s200/logo_2.jpg)
Στο λεωφορείο θα γίνει η εξόφληση του υπολοίπου για τη μετακίνηση και το ξενοδοχείο. Η μετακίνηση θα γίνει με δύο λεωφορεία και παρακαλούνται όλοι να είναι συνεπείς ώστε να μην υπάρξει καθυστέρηση.
Πρόγραμμα διήμερης αποστολής στον Αυθεντικό Μαραθώνιο Αθηνών
![](https://2.bp.blogspot.com/-k2O24sw3Hmw/VEo-VmJoAOI/AAAAAAAAB2c/d54OdsSdZYY/s200/AthensMarathon-GR.jpg)
![](https://4.bp.blogspot.com/-1Sh8l_YN3tQ/UhmwRhd17sI/AAAAAAAAAbU/H4V50_iDVRo/s200/logo_2.jpg)