Την
Κυριακή 6 Νοεμβρίου 2016 θα πραγματοποιηθεί η τελευταία ομαδική προπόνηση του Συλλόγου μας πριν τη μεγαλύτερη διοργάνωση της χώρας μας, τον 34ο Αυθεντικό Μαραθώνιο Αθηνών.
Ώρα εκκίνησης 9:00, που είναι και η ώρα εκκίνησης του μαραθωνίου. Σημείο συνάντησης στην κοίτη του ποταμού Πηνειού, στο ύψος της γέφυρας Ναϊάδων Νυμφών (σούπερ μάρκετ Βασιλόπουλος).
Η προετοιμασία για τον 34ο Μαραθώνιο Αθηνών φτάνει στο τέλος της με παρέα και χαρούμενο κλίμα. Όλες οι απορίες θα λυθούν στα τελευταία αυτά χιλιόμετρα.